شیطانی و فراماسونری ترین مراسم افتتاحیه المپیک + عکس و نماد ها

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

مَثَلُ الَّذِینَ اتَّخَذُوا مِن دُونِ اللَّهِ أَوْلِیَاء کَمَثَلِ الْعَنکَبُوتِ اتَّخَذَتْ بَیْتًا وَإِنَّ أَوْهَنَ الْبُیُوتِ لَبَیْتُ الْعَنکَبُوتِ لَوْ کَانُوا یَعْلَمُونَ

داستان کسانى که غیر از خدا دوستانى اختیار کرده‏ اند همچون عنکبوت است که خانه‏اى براى خویش ساخته و در حقیقت اگر میدانستند سست‏ترین خانه‏ ها همان خانه عنکبوت است

إِنَّ اللَّهَ یَعْلَمُ مَا یَدْعُونَ مِن دُونِهِ مِن شَیْءٍ وَهُوَ الْعَزِیزُ الْحَکِیمُ

خدا میداند هر آنچه را که جز او میخوانند و هم اوست‏ شکست‏ ناپذیر سنجیده‏ کار

نمی دانم شما مراسم افتتاحیه بازی های المپیک را که جمعه شب برگزار شد دیدید یا نه؟ شاید شما هم به این فکر فرو رفته باشید که "خوب این مناسک عجیب و غریب و درهم و برهم و شلوغ چه ربطی به ورزش داشت؟!"

اگه به استادیوم برگزاری به دقت نگاه کنید هرم های ناقص رو مبینید

که تو این عکس واضح نمایش داده شده

آنها با این نمادگرایی که در طراحی استادیوم انجام داده اند به ما می فهمانند که نیروی راننده و محرک تمام تحولات و انقلابهای تاریخی این چند صد سال خود ایلومیناتی بوده است.

 می توان گفت یکی ار تاریک ترین و وحشتناک ترین قسمتهای این نمایش،همان قسمت مربوط به NHS (سیستم ملی بهداشت و درمان انگلیس)  بود.

در این صحنه از نمایش یک عروسک کودک توسط یک غول و هیولای سیاه پوش کشته شده و قربانی می شود.این نمایش و مناسک مرا بلافاصله به یاد مراسم معروف Cremation of Care انداخت که هر ساله در جنگلهای Bohemian Groove در شمال سانفرانسکو انجام می شود و در آن تمثال و عروسک کودکی برای مولوخ Molech (که به صورت یک بت بزرگ از یک جغد تمثیل شده است)قربانی می شود.اگر در رابطه با Bohemian Groove چیزی نشنیده اید ،در این رابطه خودتان تحقیق کنید.

مراسم قربانی و گرفتن خون از کودک

قربانی کردن انسان در بین آزتکها

در این صحنه از نمایش کودکان زیادی نشان داده می شوند که بروی تخت های بیمارستانی قرار گرفته اند و توسط موجودات عیجب و اهریمنی سیاه رنگی آزار و اذیت می شوند.این پرده از نمایش افتتاحیه المپیک زشترین،آزاردهنده ترین و وحشتناکترین قسمت نمایش بود.به راستی نمایش قربانی شذن کودکان توسط موجودات و هیولا های سیاه چه ارتباطی با افتتاحیه المپیک می تواند داشته باشد.

بله این در صورتیه که در هیایوی المپیک ، دولتی که ادعای حمایت حیوانات را داشته به کمک ارباب خود فقط به جرم مسلمان بودن همین مناسک شیطانی را به دور از رسانه های وابسته به خودشان بر سر کودکان معصوم و بی گناه انجام میدهد

 

واقعا به جرم مسلمان بودنشونه همین .... !

در نهایت در ادامه مراسم پاتیل و دیگ بزرگی توسط شعله های مشعل المپیک توسط 7 جوان روشن شده و به آسمان بلند شدند.نهایتا این شعله بزرگ ایجاد شده شکل یک چشم بزرگ را تشکیل داده و ساخت.با دیدن این صحنه انسان به یاد صحنه نمایش داده شده در فیلم ارباب حلقه های و چشم Sauron می افتد.

 

 

بی شک می توان گفت که مراسم افتتاحیه المپیک 2012 یک مناسک و مراسم شرک آلود مذهبی بود که به عنوان یک مراسم ورزشی به مردم جهان خورانده شده و قالب شد.وقتیکه ناقوس بزرگ به صدا در آمد خاندان های معروف ایلومیناتی و در صدر همه آنها ملکه پیر انگلستان با نهایت شادی و هیجان آغاز عصر جدید و نظم نوین جهانی را به دنیا اعلام کردند.

یکی دیگر از سمیل های استفاده شده در این مراسم،درخت بلوط بزرگ و تنهایی بود که بر فراز یک تپه قرار گرفته بود.البته می توان حدس زد که این تپه نشاندهنده تپه های موجود در مناظر طبیعی انگلستان باشد ولی ایلومیناتی منظور دیگری نیز قطعا دارد.آنها همیشه یک پیام برای خودی ها دارند و یک پیام برای توده و گله مردم.

درخت بروی تپه یا صخره ای بنا شده که دارای راهی است که با شیب آرام رو به بالا میرود.بصورت یک رمپ یا پلکان.نمی دانم شما تا به حال به شوش سفر کرده اید و زیگورات جغارزنبیل را دیده اید یا نه؟

زیگورات ها یکی از معروف ترین معابد و پرستشگاه های سومریان،بابلیان،ایلامیان بوده است.به نظر من طراحی این تپه از طرح زیگوراتها الهام می گیرد.و درخت نمادی از درخت معروف باغ عدن(بهشت عدن) است. (باغ عدن یا بهشت زمینی (به عبری: גַּן עֵדֶן) طبق شرحی که در بخش پیدایش در کتاب مقدس آمده جایی است که اولین انسان یعنی آدم و همسرش حوا بعد از خلق شدن توسط خدا، آنجا زندگی می‌کردند

پایه و ریشه تمام دانش و حکمتی که نخبگان ایلومیناتی آن را از آن خود می دانند از همین درخت نشات گرفته است.آنها بر این باورند که این دانش با وسوسه شیطان و خوردن میوه این درخت به آدم و حوا اعطا شد. آنها این درخت را درخت زندگی و دانش تفسیر و ترجمه می کنند.

 همان درختی که در کابالا به آن می پردازند.همان درختی که به اعتقاد این کابالیستهای شیطان پرست به آنها قدرتی می دهد که خدا شوند و به جاودانگی دست پیدا کنند.شیطان نیز به آدم و حوا اینگونه القاء کرد که خداوند شما را به این دلیل از خوردن میوه این درخت منع کرده است که به شما اجازه ندهد مثل خود او شوید.

در حقیقت این دانش و حکمت نیز بر فراز این تپه و زیگورات قرار دارد.شیطان همیشه سعی دارد با نشان دادن خود بر فراز هرم،زیگورات،کوه و برجها ،اهمیت خود را نشان دهد.

در یکی از قسمتهای این نمایش پل مک کارتی خواننده سابقه گروه بیتلز به هنرنمایی پرداخت.او لابس سیاهی پوشیده بود که نوار قرمز رنگی بروی آن وجود داشت.این شخصیت بسیار شبیه شخصیت منفی فیلمV for Vendetta  بود.

ترانه ای که مک کارتی انتخاب کرده بود بخواند نیز انتخاب جالبی بود.این ترانه “Hey Jude”  بود.Jude  همان "یهودا" حواری خائن مسیح است.

 

این قسمت هم تقدیم به ملکه انگلیس.این عجوزه پیر که دستش تا مفرق به خون بیگناهان در سراسر جهان آلوده است.

در صحنه ای از نمایش ملکه را می بینیم که به همراخ جیمز باند با چتر نجات فرود می آید.

 

در کتاب اشعیا می خوانیم:

"ای ستاره درخشان صبح(لوسیفر)،چگونه از آسمان افتادی؟

چگونه بر زمین افکنده شدی؟

تو ملت های زمین را بیدار خواهی کرد!"
Isaiah 14:1

 

انشاءالله ادامه دارد ...

 

/ 1 نظر / 142 بازدید
سعید

نصر من الله و فتح القریب